Trinus VR Server

2.0.6
oy
0

Androidinizi PC oyunları için sanal gerçeklik gözlüğüne çevirin

273.6k

Bu uygulamayı oyla

Trines VR cihazların içindeki jiroskoptan faydalanarak Android telefonunuzu PC oyunları için bir sanal gerçeklik gözlüğüne çevirme kabiliyeti verir. Bu uygulamayı kullanmak için uygulama aracılığıyla resmi istemciyi ve akıllı telefonunuzu masaüstü bilgisayarınıza bağlamanızı sağlayacak yazılımı yüklemeniz gerekmektedir.

Programı yüklediğinizde sinyal kalitesi (grafik gücünü tepki süresi ile dengelemeniz gerekir) gibi farklı parametreleri ve jiroskop kalibrasyonu ve girdi simülasyonu gibi diğer önemli faktörleri ayarlayabilirsiniz.

İki cihazı da aynı ağa bağlayıp her iki uygulamayı da senkronize olması için eş zamanlı olarak başlatmanız gerekir. Ön tanımlı olarak ekran açtığınız pencereyi gösterir; ancak, her oyun için farklı spesifik ayarlar mevcuttur. Her durumda Skyrim veya Grand Theft Auto gibi oyunları problemsiz bir biçimde oynarsınız. Jiroskop kafanızın hareketlerini takip ettiğinden bu uygulama birinci şahıs aksiyon oyunları için mükemmeldir; ancak diğer tipteki oyunlar için de farklı ayarlar içerir.
Gereksinimler

Android 2.3 veya daha üst sürüm gerektirir.

Uptodown X